Аваков запропонував жорсткий карантин і назвав термін

Міністр категорично проти локальних карантинних заходів і виступає за радикальні

Аваков запропонував жорсткий карантин і назвав термін

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає, що доцільно вводити локдаун для протидії коронавірусу COVID-19 тривалістю три-чотири тижні.

Про це він сказав в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Моя особиста точка зору - що необхідно вводити локдаун якомога швидше, дійсно тривалістю три або чотири тижні, не потрібно ховатися за політичними гаслами або якимись зручними формулюваннями, тому що мова йде про дуже системні і великі ризики для здоров'я наших людей", - сказав міністр.

Читайте також: Посилення карантину в Україні: ексміністерка прояснила ситуацію з локдауном

Популярні відео

Аваков зазначив, що перед локдауном потрібно допрацювати програму компенсації збитків для бізнесу.

"Як тільки ми будемо готові, я сподіваюся, що це будуть найближчі дні... Сформулювати в деталях ту програму компенсаційних механізмів, яку озвучив президент, потрібно негайно ввести локдаун, перервати ланцюжок інфекції і відійти від ситуації, коли у нас понад 200 смертей щодня", - сказав Аваков.

Читайте також: Жорсткий локдаун на Новий рік – Степанов дав роз’яснення

Міністр категорично висловився проти локальних карантинних заходів.

"У нас немає ситуації, щоб десь було добре, а десь погано. У нас всюди ситуація приблизно однаково негативна... Я вважаю, що коли заповненість лікарень 70% - це грань катастрофи. Коли медична система зруйнується - буде пізно реагувати. Тому реагувати потрібно прямо зараз. Державі важко. Бюджет у катастрофічному стані, але і ризики такі, що зараз потрібно ухвалювати серйозні рішення... Моя точка зору - радикальний локдаун негайно, не менше трьох тижнів", - підкреслив очільник МВС.

Аваков також допустив заборону на міжміське сполучення в разі погіршення ситуації з поширенням коронавірусу.

"Якщо ми бачимо, що сполучення між містами буде нести реальну шкоду, то ми повинні перекрити це сполучення", - сказав міністр.

Нагадаємо, екскерівник Державної санітарної служби Святослав Протас в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що немає жодного сенсу вводити будь-які карантинні обмеження через коронавірусну інфекцію.

Джерело Україна 24 Теги