"Арестовичу здалося": ексміністр про гучну заяву щодо Путіна та Донбасу

Росія не визнає себе стороною конфлікту, зазначив Костянтин Грищенко

"Арестовичу здалося": ексміністр про гучну заяву щодо Путіна та Донбасу

Радник української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович видає бажане за дійсне, коли заявляє, що Росія визнала себе стороною конфлікту на Донбасі.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів ексміністр закордонних справ України Костянтин Грищенко.

"Правильно сказав пан Арестович - це йому так здається. Здаватися може що завгодно, зокрема, що явно офіційно Росія поки що не підтверджує, на жаль. Хоча однозначно вона є стороною конфлікту, і в цьому контексті заява української делегації має формулюватися не стільки що "визнає Росія", скільки "ми розуміємо, і весь світ саме так і сприймає ситуацію", - сказав Грищенко.

Читайте також: Росія тримає паузу — Арестович розповів про складнощі в переговорах

Популярні відео

За його словами, в Кремлі "продовжуватимуть наполягати на тому, що допомагають встановити мир, а конфлікт відбувається в рамках громадянської війни".

"Ніякого відходу від цього я поки що не спостерігаю. Звичайно, треба наполягати на тому, що, незалежно від того, що вони заявляють, має бути практичне просування у вирішенні нагальних проблем - КПВВ, обмін утримуваними особами і в кінцевому рахунку політичне врегулювання конфлікту. Ми не можемо його заморожувати на 50 років, ми бачимо, яким чином він може бути розморожений у будь-який момент, особливо коли ситуація буде несприятлива для України. В той момент він може бути розморожений, коли ми будемо в найскладнішій ситуації", - зазначив ексголова МЗС.

Читайте також: "Людина-фейк": Герой України накинулася на Арестовича

Нагадаємо, радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович заявив в ефірі телеканалу "Україна 24", що Росія фактично визнала себе стороною конфлікту на Донбасі, і що тепер Захід може офіційно зафіксувати провину президента РФ Володимира Путіна.