"Економіка лусне": Саакашвілі жорстко розкритикував карантин вихідного дня

Допомога бізнесу в умовах посилення карантину є недостатньою, вважає Саакашвілі

"Економіка лусне": Саакашвілі жорстко розкритикував карантин вихідного дня

Глава виконавчого комітету Національної ради реформ України Михайло Саакашвілі в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що карантин вихідного дня веде до тяжкої економічної кризи.

"У всього є дві сторони. У Німеччини, Франції та інших країн (де введені жорсткі карантинні обмеження - ред.) великі ресурси, резерви, і вони допомагають бізнесу. В Україні сьогодні таких ресурсів немає. Я думаю, Зеленський правильно зробив, що частину "ковідних" грошей направив на допомогу бізнесу. Ці 8 тис. грн хоч якась, але допомога. Однак, звичайно, цього буде недостатньо", - підкреслив Саакашвілі.

Читайте також: Локдаун пропонують ввести на Новий рік — лікарка розповіла, чи буде ефект

За його словами, проблема в тому, що "якщо просто наїжджати, закривати (бізнес - ред.) - навряд чи це буде ефективно".

"До того ж, ці заходи не працюють. Я у вихідні був у багатьох місцях, де спокійно працюють кафе, ресторани, поліція бере гроші за те, що вони відкриті, спокійно кришують. Давайте не будемо себе обманювати", - сказав він.

Популярні відео

Саакашвілі додав, що в центрі Києва "кожний 2-3 заклад або закривається, або продається".

"Більшість закладів абсолютно пусті. Реальні ознаки дуже важкої стагнації, кризи. У цій ситуації ще їх дотискати додатковими заходами. Економіка цього не витримає, вона лусне, це викличе трагедію мільйонів нових людей", - підкреслив глава виконкому Ради реформ.

Читайте також: Про слово "прибуток" можна забути — ресторатор про карантин

Раніше радник президента України з економічних питань Олег Устенко розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", як влада відшкодовуватиме бізнесу збитки у разі локдауну.

Джерело Україна 24 Теги