Путіна можна буде визнати винним — Арестович про засідання ТКГ

Олексій Арестович розповів, що дає Україні вчинок Росії в переговорах по Донбасу

Путіна можна буде визнати винним — Арестович про засідання ТКГ

Представник Росії в Тристоронній контактній групі підтримав план дій, запропонований представниками ОРДЛО. Подробиці розповів радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович в ефірі каналу "Україна 24".

"Якщо вони беруть відповідальність за цей план (від бойовиків - ред.), а ми попросили їх письмово це підтвердити, то ми беремо цей план і говоримо ОБСЄ, що ми готові працювати з двома документами одночасно — нашим і їхнім. І виробимо певний компромісний або компіляційний документ", - сказав він.

Читайте також: Мирний план щодо Донбасу: дипломат назвав серйозну помилку України

Популярні відео

Арестович розповів, що означає для України цей крок Росії.

"Для мене це означає, що Росія фактично себе визнала стороною конфлікту. Не посередником, як вони стверджували шість років, а стороною конфлікту. Це все змінює. Тоді ми починаємо говорити з Росією, а вона перестає удавати, що вона тільки посередник. Такі переговори повинні пожвавитися, тому що 9 грудня закінчується рік з дня минулих паризьких домовленостей, і постає питання, хто буде винен у їх невиконанні.

Я думаю, що оскільки у нас є потужна підтримка Німеччини, Франції та, неофіційно, але фактично, нової адміністрації США, то винним може виявитися безпосередньо Володимир Путін. Він і був винен, але буде фіксація офіційна", — сказав він.

Раніше Арестович розповідав, які складнощі виникають з вини Росії в переговорах по Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги