Байден і Україна: експерт розповів, як США стримуватимуть Росію

Байден, на відміну від Трампа, значно глибше занурений в український контекст, заявив Кочевенко

Байден і Україна: експерт розповів, як США стримуватимуть Росію

Директор Міжнародного центру протидії російській пропаганді Юрій Кочевенко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, як зміняться стосунки України та США за президентства Джо Байдена.

«Політика США (щодо України – ред.) навряд чи буде зазнавати занадто різких змін. Ми сподіваємося, що стримування Росії набуде більш чітких вагомих форм, зокрема і форми підтримки Збройних сил України. Байден, на відміну від Трампа, значно глибше занурений в український контекст, він розуміє, що тут відбувається», - заявив експерт.

Читайте також: Все залежить від України — дипломат назвав дві умови для підтримки від США

Він наголосив, що Україна нікому не потрібна, крім як сама собі, але інтереси України і США можуть співпадати.

«Навряд чи США зацікавлені в посиленні російського впливу в Україні, в посиленні тиску Росії на Україну. Тому ми маємо шанс, що допомога (Україні – ред.) буде збільшена, і тут риторика демократична протягом усього правління Трампа дає нам такі сподівання. Але знову ж таки, треба в цих очікуваннях бути обережними і не надто на них розраховувати», - зазначив Кочевенко.  

Популярні відео

Читайте також: Український дипломат розповів, чим Байден займатиметься до інавгурації

Раніше президентка американського Центру аналізу європейської політики (CEPA) Аліна Полякова розповіла про плюси та мінуси президентства Байдена для України.

Джерело Україна 24 Теги