Потрібно було врахувати найважливішу реформу — нардеп про введення карантину

Сергій Магера заявив про відсутність програми підтримки бізнесу під час карантину

Потрібно було врахувати найважливішу реформу — нардеп про введення карантину

В Україні підхід до карантину повинен був враховувати децентралізацію. Про це заявив позафракційний народний депутат Сергій Магера в ефірі каналу "Україна 24".

"Я вважаю, що введення будь-яких локдаунів та карантинів потрібно було робити центральній владі з урахуванням, на мій погляд, найбільш успішної реформи в Україні — децентралізації. Тобто більше відповідальності давати на місця, щоб місцеві органи влади самі визначалися і несли відповідальність за те, що у них відбувається в регіоні. Наприклад, я зараз у Маріуполі, де за 3-4 тижні зайнятість ліжко-місць знизилася з 65% до 42%. І введення локдауну дуже сумнівно виглядає при таких тенденціях", — сказав він.

Читайте також: "Місяць буде збитковим": ресторатор розповів про шкоду карантину вихідного дня

Популярні відео

Депутат розповів, що на цей час у влади немає єдиної програми підтримки бізнесу в умовах карантину.

"Якщо забороняєш — то підтримуй. Я вважаю, що повинна бути державна програма, націлена на пряму підтримку людей і організацій. Мене вкрай дивує відсутність будь-яких нормальних, зважених і оперативних планів і програм. Їх практично немає, і ситуація не змінюється. У Верховній Раді ми програм не бачимо. Є тільки вибіркові рішення або просто розмови. При цьому заборонні заходи знищать не тільки малий і середній бізнес, а й великий.

Це питання комплексне, не окремих міністерств, а в цілому по уряду. У мене складається враження, що команди як такої на сьогодні не склалося. Виступи прем'єр-міністра, міністра охорони здоров'я, головного санлікаря відрізняються в корені. Я думаю, що перш за все потрібно загалом зібрати воєдино команду", — сказав він.

Раніше народний депутат від "Слуги народу", представник Кабміну у Верховній Раді Василь Мокан розповів, за яких умов в Україні можуть ввести локдаун.

Джерело Україна 24 Теги