"Побачимо новий Кабмін": ексдепутат прогнозує серйозні зміни у владі

Борислав Береза розповів, чому в Україні скоро зміниться уряд

"Побачимо новий Кабмін": ексдепутат прогнозує серйозні зміни у владі

Найближчим часом у кадровому складі Кабміну відбудуться зміни. Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів ексдепутат Верховної Ради Борислав Береза.

"Найімовірніше, перед Новим роком ми втратимо кількох міністрів з Кабміну. ​​Після Нового року ми побачимо новий Кабмін повністю. Цей новий Кабмін буде з сильним прем'єром, інших варіантів зараз немає. Тому що Шмигаль зі своїми 0,5 млн робочих місць, із заявами та некомпетентністю, неможливістю взяти під контроль ситуацію, на жаль, Україну точно не врятує.

Необхідні люди, які реально будуть міняти ситуацію, тому що у нас колапсує система. Новий прем'єр, найімовірніше, отримає чималий обсяг повноважень і буде змушений проводити не найприємніші реформи", — сказав він.

Читайте також: "Перемагають мери-господарники": експерт назвав причину підсумків місцевих виборів

Популярні відео

Також ексдепутат вважає, що до Верховної Ради у 2021 році будуть нові вибори.

"Друге. Швидше за все, якщо парламент буде непрацездатний, а це велика ймовірність, то вибори оголосять у травні. Тоді ми побачимо вибори або в середині літа, або восени. Один або другий варіант гарантований. Крім того, треба не забувати, що цього року грошей від МВФ ми точно не отримаємо, це вже всі зрозуміли. Занадто багато факторів, які говорять, що ймовірність перевиборів висока", — сказав він.

Раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що якщо парламент не може відновити кримінальну відповідальність за корупцію, то необхідні дострокові вибори.

Джерело Україна 24 Теги