"Такий парламент не потрібен": Ляшко вважає, що депутати не вирішили проблему з КСУ

На думку лідера Радикальної партії, відновити кримінальну відповідальність за корупцію - "це елементарно"

"Такий парламент не потрібен": Ляшко вважає, що депутати не вирішили проблему з КСУ

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко вважає, що якщо парламент не може відновити кримінальну відповідальність за корупцію, то необхідні дострокові вибори.

Про це він сказав в ефірі телеканалу "Україна 24", звернувши уваги на низький рейтинг довіри до парламенту.

"Подивіться сьогоднішні рейтинги Верховної Ради. 80% не довіряють. Згадайте, з яких причин розпустили попередню Верховну Раду? Тому, що був низький рейтинг. До того ж, Конституційний суд "освятив" незаконний розпуск минулого парламенту... Якщо низький рейтинг, чого ви сидите? Ідіть на вибори", - сказав політик.

Читайте також: КСУ показав вади – адвокатка про скандальне рішення суду 

Популярні відео

Ляшко поскаржився на те, що зараз корупціонерів "не можна посадити в тюрму".

"І ключове - це корупція. Майже місяць пройшов з моменту рішення Конституційного суду, партія влади не відновила кримінальну відповідальність за корупцію. Це означає, що кожен ворюга, корупціонер, котрий краде, безкарний, його не можна посадити в тюрму і навіть перевірити", - сказав Ляшко.

Читайте також: Конституційна криза в Україні: ексглава КСУ назвав винних

Лідер Радикальної партії вважає, що необхідно провести дострокові вибори, якщо парламент на зможе повернути кримінальну відповідальність за корупцію.

"Хто відповідає за те, що не відновили кримінальну відповідальність? Що заважає фракції монобільшості хоча б на три дні посадити корупціонера в тюрму? Елементарно: зберіться на позачергове засідання парламенту, відновіть відповідальність. Вони кажуть, що немає політичної волі. Якщо парламент не має політичної волі на те, щоб відновити кримінальну відповідальність за корупцію, я впевнений, що такий парламент не потрібен. Потрібні дострокові вибори, щоб вибрати той парламент, який матиме політичну волю", - сказав Ляшко.

Нагадаємо, народний депутат від фракції "Слуга народу", представник президента в КСУ Федір Веніславський в ефірі каналу "Україна 24" розповів про найгірший сценарій щодо діяльності Конституційного суду України після гучного скандалу.

Джерело Україна 24 Теги