"Будьте більш-менш ввічливими": Степанов поскандалив з нардепкою у прямому ефірі

Міністр відповів на звинувачення в провалі боротьби з коронавірусом

"Будьте більш-менш ввічливими": Степанов поскандалив з нардепкою у прямому ефірі

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов і народна депутатка з фракції "Голос" Ольга Стефанишина влаштували сварку в прямому ефірі телеканалу "Україна 24". Нардепка заявила, що міністр провалив боротьбу з епідемією коронавірусу, Степанов назвав всі звинувачення "генератором слів".

На запитання Стефанишиної, чому лікарні не обладнані киснем, Степанов відповів:

"Я не знаю, що відповідати цій людині. Вона не викликає в мене жодної думки відповідати на це запитання. Я не знаю, вона ж запитання не може поставити, крім гасел. Вона ще дуже невихована людина. Я вже неодноразово говорив: будьте більш-менш ввічливими. Що стосується кисню - я отримав систему охорони здоров'я на початку квітня з кількістю ліжок, відведених під кисень, до 3,5 тис. На сьогодні у нас 25 474 ліжка з киснем. Тут зрозуміло, що за такий період часу ми зробили серйозний ривок".

Читайте також: "Це спростовано": Степанов про історію батька, який віддав кисень сину

Популярні відео

Депутатка також звинуватила главу МОЗ у тому, що він наживався на закупівлі медичного обладнання та захисних костюмів. У відповідь Степанов заявив, що не хоче "реагувати на цей генератор слів, який щойно прозвучав".

"Ми визнаємо, що у нас все неідеально, але ця медицина була 29 років у нашій країні, яку знищували 29 років. Ми починали з можливості держави робити 200 тестів на добу - зараз робимо 50 тис. Ми починали з того, що в нас не було навіть теоретичної думки, як лікувати COVID-19 - зараз у нас є хороші протоколи лікування. У нас найменший показник летальності серед європейських країн. І мені будуть казати, що ми щось не зробили?! Ми зробили більше, ніж теоретично могли зробити. Уявляю, в якому б стані ми перебували, якби ця особа (Стефанишина - ред.) перебувала в Міністерстві охорони здоров'я", - заявив він.

Після цих слів ведучі попросили Степанова бути коректним. Він вибачився, але зажадав того самого від Стефанишиної.

Читайте також: Коронавірус у міністра: Степанов розповів про температуру і симптоми

Також міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" прокоментував чутки щодо підготовки своєї відставки.

Джерело Україна 24 Теги