"Повернулися задом не до Юлі, а до України": Ляшко про скандальне фото з Ради

Сьогодні це не парламент – це "палата №6", заявив політик

"Повернулися задом не до Юлі, а до України": Ляшко про скандальне фото з Ради

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу «Україна 24» прокоментував скандальну фотографію з сесійної зали Верховної Ради, на якій голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія стоїть спиною до лідерки фракції «Батьківщина» Юлії Тимошенко. Автор фото Олександр Гончаров.

«Те, що ми бачимо. Уявіть собі, якщо керівник президентської фракції з такою неповагою ставиться до своєї колеги, лідера фракції, то як вони ставляться до простих українців? Якщо вони самі себе зневажають і не поважають, якщо вони вважають, що можна приходити в парламент у шортах, у кросівках, можна сракою стояти до жінки. Як би ти не ставився до політичного опонента, але це жінка, мати, яка заслуговує на повагу. Тому оце – демонстрація… Те, що вони повернулися задом – вони не до Юлі повернулися задом, а до кожного українця і України», - обурився Ляшко.

Читайте також: Карантин і допомога бізнесу: в "Слузі народу" прояснили долю важливих рішень Ради

Фото: Facebook/Олег Ляшко

На його думку, така поведінка є зневагою до парламентаризму.

«Це «швондери». Сьогодні це не парламент – це «палата №6». Це люди, які не знають, що таке парламентаризм, що таке відносини між депутатами, як треба ставитися до виконання своїх обов’язків. Вони думають, що це «развлєкаловка», але уже так «доразвлєкалися», що людям уже не хочеться жити в Україні», - заявив політик.

Популярні відео

Читайте також: "Могли трохи побешкетувати": нардепи розповіли про свої студентські роки

Українські депутати намагаються сподобатися виборцям "навіть під час чуми". Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко, коментуючи карантин вихідного дня в Україні та ініціативу нардепів щодо його скасування.

Джерело Україна 24 Теги