Посилення карантину: в "Слузі народу" прокоментували демарш мерів

Ефективність карантину вихідного дня викликає сумніви, зазначила Євгенія Кравчук

Посилення карантину: в "Слузі народу" прокоментували демарш мерів

Мери міст України, які відмовилися дотримуватись карантину вихідного дня, мають "нормально сісти й поговорити" з представниками центральної влади для вирішення своїх проблем.

Про це заявила в ефірі телеканалу "Україна 24" заступниця голови парламентської фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук.

"Я як представниця комітету з питань гуманітарної політики, який опікується закладами культури, скептично ставлюсь до ефективності карантину вихідного дня. Я слухала думку людей, як це відбувається на практиці. Працює громадський транспорт, працюють великі супермаркети – все одно є місця скупчення людей. Очевидно, що два дні недостатньо, щоб розірвати ланцюг інфікування", - сказала вона.

Читайте також: "Бізнес проти локдауну": у Кабміні прокоментували посилення карантину

Популярні відео

Водночас "слуга народу" зазначила, що не розуміє демаршу мерів.

"Я за те, щоб разом з місцевим самоврядуванням нормально сісти й поговорити – і знаходити дієві заходи. Я вчора від підприємців сфери ресторанного бізнесу у Тернополі почула думку, що краще піти на двотижневий локдаун, але тоді ніхто не працює, аніж незрозуміло скільки вихідних працювати в такому режимі. Для закладів культури, громадського харчування – це половина виручки за тиждень, і це ставить під загрозу взагалі роботу цих закладів", - зауважила Кравчук.

Читайте також: Посилення карантину в Україні: названо серйозну проблему

Як відомо, Кабмін скасував адаптивний карантин в Україні й оголосив загальний карантин з локдауном вихідного дня. Обмеження ввели до 30 листопада. Мери деяких міст назвали нові обмеження неприйнятними й відмовилися їх виконувати.

Джерело Україна 24 Теги