"Ви фантазер": Ляшко, Арахамія і Гетманцев влаштували перепалку через цукор

Народні депутати зі "Слуги народу" і лідер Радикальної партії обговорювали інфляцію

"Ви фантазер": Ляшко, Арахамія і Гетманцев влаштували перепалку через цукор

Народні депутати з фракції "Слуга народу" Данило Гетманцев і Давид Арахамія посперечалися з лідером Радикальної партії Олегом Ляшком в ефірі каналу "Україна 24". Йшлося про інфляцію та бюджет.

Данило Гетманцев: Ми бачимо з вами цифри інфляції – 2,4%. Це безпрецедентні цифри для економіки, яка в кризі. Така макрофінансова стабільність, як зараз, є безпрецедентною.

Олег Ляшко: Ви сказали зараз – безпрецедентна стабільність. На скільки мішок цукру подорожчав? 

Данило  Гетманцев: Якщо ми з вами говоримо про ціни, то 2,4% — це інфляція з початку року. Помножте 2,4% на споживчі ціни — і ви отримаєте ті ціни, які є в нашій державі. І ви звертайте увагу на статистику, на ті дані, які є у нас в державі. 

Читайте також: "Чия б мукала, а ваша мовчала": Кравчук та Власенко влаштували перепалку в ефірі

Олег Ляшко: Ви звертаєте увагу на статистику, а я звертаю увагу на ціни в магазині. Людина приходить і купує мішок цукру. Раніше, до вас, скільки коштував (цукор – ред.) і скільки коштує сьогодні – ви знаєте, ні?

Данило  Гетманцев: Я цукор мішками не купую.

Олег Ляшко: Тоді я вам скажу, люди в селі купують. Мішок цукру коштував 1600 грн, сьогодні – 1900. Якщо ви вважаєте, що це безпрецедентна стабільність, коли на 300 грн зросла ціна на цукор, тоді ви фантазер. 

Читайте також: "Слуга народу" Янченко та Добкін влаштували перепалку в прямому ефірі: подробиці

Давид Арахамія: Я цукор не купляю, але коли Ляшко сказав про цукор – це біржовий товар, і ціни завжди скачуть на біржі. Я подивився, як змінювалась ціна на цукор. З початку року вона була 362 долари, а зараз – 402 долари. Цукор – це поганий приклад. Давайте щось інше.

Олег Ляшко:Розкажіть про це людям, у яких пенсія – 2000 грн на місяць. Внаслідок вашої так званої стабільності всі товари подорожчали. І ви вішаєте лапшу на вуха людям про надзвичайну стабільність.

Популярні відео

Раніше ексвіцепрем'єр Павло Розенко та нардепка з фракції "Слуга народу" Олена Шуляк посперечалися в ефірі каналу "Україна 24" через пенсіонерів, субсидії та бюджет.

Джерело Україна 24 Теги