У Раді відреагували на коронавірус у Зеленського

Нардеп пояснив, хто може замінити Зеленського як глава держави

У Раді відреагували на коронавірус у Зеленського

Якщо президент України Володимир Зеленський втратить працездатність через захворювання на коронавірус COVID-19, його обов'язки виконуватиме спікер Верховної Ради Дмитро Разумков.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів нардеп з фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко, коментуючи хворобу глави держави. За його словами, в законодавстві України "чітко прописано", як діяти в подібних випадках.

"Голова Верховної Ради, якщо потрібно, виконуватиме обов’язки глави держави. COVID-19 може протікати по-різному. Я бажаю доброго здоров’я і Зеленському, і Єрмаку, щоб найшвидше вони одужали. Сподіваюсь, у Зеленського буде перебіг хвороби, який не спричинить відсутність працездатності, і він зможе й надалі керувати державою, зокрема дистанційно в онлайн-режимі, як це пройшли вже багато країн світу, чиї лідери перехворіли. Тому це не є щось таке перше в історії. Ще раз бажаю йому найскорішого одужання", - сказав Гончаренко.

Читайте також: Ця хвороба як лотерея: Тимошенко про те, як поборола коронавірус

Популярні відео

Нагадаємо, у президента України Володимира Зеленського підтвердили коронавірус. Також захворів глава Офісу президента Андрій Єрмак.

Раніше дружина президента України Олена Зеленська перенесла коронавірус.