"Зеленський може наказати "копати" - Гордон розповів, що робити з суддями КСУ

Журналіст вважає, що президент може дати відповідне доручення голові СБУ

"Зеленський може наказати "копати" - Гордон розповів, що робити з суддями КСУ

Відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі каналу "Україна 24", коментуючи скандал з рішенням щодо антикорупційного законодавства, висловив думку, що можна використовувати методи тиску на суддів Конституційного суду для того, щоб вони пішли у відставку.

"Що робити? Запросити голову Служби безпеки та сказати: Іване Геннадійовичу (Баканов - ред.), ось, ось і ось - копайте. А там накопати можна багато. А коли накопають - ці люди самі підуть. Накопали ж ділянку в Криму (у голови КСУ Олександра Тупицького - ред.). За яким законодавством він їх оформляє, чому він не пише про це? Застосовуйте до нього заходи", - вважає Гордон.

Читайте також: КСУ може порушити свій регламент - чиновник про розгляд гучного закону

Популярні відео

Журналіст зазначив, що в такому випадку спецслужби можуть працювати оперативно, а президент може віддавати прямі накази.

"Можна працювати швидко, проти переважної більшості українських чиновників можна знайти дуже багато, було б бажання. Голова Служби безпеки безпосередньо підпорядковується президенту. Це означає, що президент може давати будь-які вказівки і доручення, які йдуть на благо України. А хіба не йде на благо України подивитися, що там з законом у суддів Конституційного суду? А якщо людина, будучи головою КСУ, купує ділянки в окупованому Криму, не оформлюючи їх за українськими законами й не показуючи в декларації - це не порушення закону?" - сказав Гордон.

Читайте також: Гордон розповів, як експрем'єр України ледь не побився з російським політиком

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" нардеп з фракції "Слуга народу" Віталій Безгін сказав, що заява голови Конституційного суду про те, що переобрання складу КСУ може загрожувати територіальній цілісності України, є шантажем, спровокованим Росією.

Джерело Україна 24 Теги