Україна на порозі серйозної кризи – політолог про скандальне рішення КСУ

Не згадаю, коли КСУ так швидко ухвалював рішення, заявив Фесенко

Україна на порозі серйозної кризи – політолог про скандальне рішення КСУ

Політолог Володимир Фесенко в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив, що після рішення КСУ щодо антикорупційного законодавства Україна опинилася на порозі серйозної політико-правової кризи.

«Дійсно, КСУ працює в турборежимі. Я не згадаю, коли КСУ так інтенсивно працював і щоб він так швидко ухвалював рішення, які, на превеликий жаль, створюють певну політичну конфліктність, підвищену напругу у суспільстві, між державними інституціями», - зазначив політолог.

Читайте також: Зеленський звернувся до нардепів через скандал з КСУ: в "Слузі народу" відреагували

Популярні відео

Він наголосив, що раніше між поданням депутатів і розглядом КСУ проходило не менше пів року.

«Коли розглядали (судді КСУ – ред.), це теж – декілька тижнів, у більшості випадків відкрито. Це було як справжній суд. А зараз рішення у турборежимі, дуже швидко, і головне – конфліктні наслідки. Саме це і спричинило всі події, достатньо різкий законопроєкт президента, що теж підсилило градус напруги. Ми зараз на порозі достатньо серйозної політико-правової кризи», - заявив Фесенко.

Читайте також: Врятувалися тисячі корупціонерів: названі наслідки скандального рішення КСУ

Нагадаємо, Конституційний суд 27 жовтня визнав неконституційними окремі положення антикорупційного законодавства. Рішення КС означає скасування електронного декларування, скасування повноважень Національного агентства з питань запобігання корупції на повну перевірку і моніторинг способу життя, декриміналізацію недостовірного декларування.

У відповідь президент Володимир Зеленський подав до Верховної Ради законопроєкт, яким пропонує припинити повноваження суддів Конституційного суду і скасувати відповідні зміни до закону "Про запобігання корупції".

Джерело Україна 24 Теги