Зеленський звернувся до нардепів через скандал з КСУ: в "Слузі народу" відреагували

У фракції пояснили, в чому унікальність звернення Зеленського

Зеленський звернувся до нардепів через скандал з КСУ: в "Слузі народу" відреагували

Народна депутатка, заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24" прокоментувала аудіозвернення президента Володимира Зеленського до нардепів з монобільшості щодо законопроєкту про звільнення суддів Конституційного суду України, які скасували деякі норми антикорупційного законодавства.

"Ми звичайно будемо раді, якщо президент зможе відвідати засідання фракції, якщо йому дозволить графік, однак такі звернення – це вперше відбулося. Це є цінним, бо кожен з народних депутатів міг його прослухати. Ці звернення були передані через заступника голови фракції безпосередньо депутатам. Близько 6 хвилин – і можна в спокійному режимі почути всі аргументи", - зазначила Кравчук.

Читайте також: "Все сплановано заздалегідь": у Зеленського пояснили скандальне рішення КСУ

Популярні відео

"Слуга народу" також прокоментувала альтернативний варіант, який запропонував спікер парламенту Дмитро Разумков – відновлення норм антикорупційного законодавства без перезавантаження КСУ.

"Я б не розглядала рішення, які були запропоновані, як такі, що виключають ухвалення законопроєкту президента. У таких ситуаціях завжди краще мати кілька варіантів виходу з кризи, ніж жодного. Потрібно зважити, які тексти будуть найшвидше проголосовані і отримають підтримку", - сказала вона.

Читайте також: Зеленський готовий до суперрадикальних кроків - "слуга народу" про гучний законопроєкт

На думку депутатки, законопроєкт, який пропонував спікер, "не вирішує всієї проблеми".

"Конституційний суд може скасувати зараз купу інших законопроєктів, дуже важливих, які потрібні для євроінтеграції і загалом є складовою антикорупційної системи. Мова про Вищий антикорупційний суд й інші законопроєкти, про фонд гарантування вкладів, про землю – які формують певний цивілізаційний вибір країни", - зауважила Кравчук.

Зазначимо, що президент Володимир Зеленський записав аудіозвернення до нардепів від "Слуги народу" і закликав підтримати законопроєкт про перезавантаження Конституційного суду. За його словами, КСУ своїм рішенням щодо антикорупційного законодавства поставив країну на межу катастрофи.

Нагадаємо, голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков в ефірі телеканалу "Україна 24" повідомив, що завдяки рішенню КСУ тисячі корупціонерів змогли уникнути відповідальності.

Джерело Україна 24 Теги