Зеленський готовий до суперрадикальних кроків - "слуга народу" про гучний законопроєкт

У "Слузі народу" заявляють про готовність виправити скандальне рішення Конституційного суду

Зеленський готовий до суперрадикальних кроків - "слуга народу" про гучний законопроєкт

Президент України Володимир Зеленський законопроєктом щодо звільнення суддів Конституційного суду показав, що готовий до суперрадикальних заходів.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" народний депутат від фракції "Слуга народу" Денис Монастирський.

"Я особисто сприймаю законопроєкт президента як фактично меседж українському суспільству, і парламенту насамперед, про те, що президент і президентська сила готові йти до кінця в плані боротьби з корупцією і ухвалювати суперрадикальні конкретні заходи, зокрема розпуск КСУ", - заявив він.

Читайте також: "Гарна прочуханка": юрист назвав важливий нюанс у скандалі з суддями КСУ

Нардеп назвав можливий розпуск КСУ "надзвичайним рішенням, яке звичайно буде обговорюватись і критикуватись у парламенті".

"Але я особисто як керівник правоохоронного комітету з відповідальності, яка була скасована, бачу єдиний логічний правовий шлях – поновлення цієї відповідальності окремим рішенням Ради. Такий законопроєкт вже сьогодні розробляється в комітеті. Думаю, до понеділка ми будемо мати не менше 10 проєктів (від різних політсил - ред.) з різними концепціями вирішення цього питання. Я переконаний, що Рада наступного тижня більшу частину часу приділить саме цьому питанню, щоб виправити рішення КСУ", - сказав Монастирський.

Популярні відео

Конституційний суд 27 жовтня визнав неконституційними окремі положення антикорупційного законодавства. Рішення КС означає скасування електронного декларування, скасування повноважень Національного агентства з питань запобігання корупції на повну перевірку та моніторинг способу життя, декриміналізацію недостовірного декларування.

У відповідь президент Володимир Зеленський подав до Верховної Ради законопроєкт, яким пропонує припинити повноваження суддів Конституційного суду і скасувати відповідні зміни до закону "Про запобігання корупції".

Читайте також: Є лише один спосіб все виправити — "слуга народу" про скандальне рішення КСУ

Нагадаємо, міністр юстиції Денис Малюська в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що дію норм антикорупційного законодавства буде відновлено, незважаючи на рішення КСУ.

Джерело Україна 24 Теги