"Слуга народу" Янченко та Добкін влаштували перепалку в прямому ефірі: подробиці

Галина Янченко та Михайло Добкін посперечалися про міський бюджет

"Слуга народу" Янченко та Добкін влаштували перепалку в прямому ефірі: подробиці

Ексдепутат Верховної Ради, колишній голова Харківської ОДА Михайло Добкін і нардепка з фракції "Слуга народу" Галина Янченко влаштували перепалку в ефірі каналу "Україна 24" під час обговорення місцевих бюджетів міст. Вони посперечалися про те, як змінювався міськбюджет Одеси з 2015 року.

Галина Янченко: Одеса, бюджет у 2015 році —4,5 млрд грн. Цього року - 10,5 млрд грн. Бюджети зростали поступово, і вони будуть ще зростати...

Михайло Добкін: Питання бюджету більш ніж удвічі... ці цифри потрібно перевіряти

Галина Янченко: Тенденція така є, є рішення щодо місцевих бюджетів, ознайомтеся з цим рішенням, Google на допомогу.

Читайте також: У "Слузі народу" пояснили, що заважає боротьбі з корупцією

Михайло Добкін: Я за справедливість. Я хочу трохи відмотати назад, оскільки Google мені на допомогу, я звернувся до нього. Хочу пояснити великому знавцю (Янченко - ред.), що бюджет Одеси у 2019 році, згідно з офіційними даними, був 9,368 млрд грн, це без урахування того, що вони повинні були продати десь на 1 млрд ще власності — землі та комунальних приміщень. Разом майже більш як 10 млрд повинно було вийти. Бюджет Одеси 2020 року — 10,4 млрд без малого, тому цифрами потрібно апелювати дуже акуратно. Не буває просто бюджету за один рік... я не перебивав вас. Не буває зростання бюджету за один рік більш ніж удвічі, нема звідки взятися таким коштам.

Галина Янченко: Михайле, я говорила про бюджет 2015 року в Одесі ...

Михайло Добкін: Ви можете помовчати, коли говорять розумні люди? Помовчте, і ви розумніші станете.

Читайте також: Не програли – в "Слузі народу" зробили несподівану заяву щодо виборів

Галина Янченко: Коли ви розумно будете говорити, я помовчу, але ви слухайте, бо ви зараз критикуєте не ті речі, про які я говорила. 2015-й рік, бюджет Одеси 4,5 млрд грн, Google в допомогу, цього року - 10,5 млрд.

Михайло Добкін: Значить, тоді добре артикулюйте, вас складно зрозуміти, ваші дії складно зрозуміти, ваші жести складно зрозуміти та ваші словосполучення складно зрозуміти. Ви взагалі складна людина для розуміння.

Популярні відео

Раніше українська співачка Ольга Полякова в прямому ефірі телеканалу "Україна 24" влаштувала перепалку з міністром охорони здоров'я України Максимом Степановим.

 
Джерело Україна 24 Теги