Опитування від Зеленського: в "Слузі народу" пояснили, хто визначав питання

Депутатка Роксолана Підласа розповіла, хто придумав запитання для всеукраїнського опитування

Опитування від Зеленського: в "Слузі народу" пояснили, хто визначав питання

Всі питання на всеукраїнське опитування, яке пройшло з ініціативи президента Володимира Зеленського, визначив він сам, заявила нардепка з фракції "Слуга народу" Роксолана Підласа в ефірі каналу "Україна 24". Зокрема, ведуча шоу Наталія Влащенко поцікавилася: "Якщо партія оплатила опитування, то чому ці питання визначала не партія, а невідомі чиновники з Офісу президента, а, можливо, відомі, тому що один з них, по-моєму, Артем Гагарін (спікер проєкту "5 питань"  — ред.) говорив, що це він визначав?"

"Це дуже цікаве трактування від Артема Гагаріна, тому що всі 5 питань визначав президент України – і це те, що він хотів запитати у громадян. Тому партія, лідером якої є Зеленський, погодилася підтримувати опитування президента як проєкт в організації", — сказала вона.

Читайте також: У дечому допустили помилку - "слуга народу" про одне з питань Зеленського

Популярні відео

Читайте також: В опитуванні від Зеленського знайшли неточність: "слуга народу" дав пояснення

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський запропонував п'ять запитань, на які українці дали відповідь під час Всеукраїнського опитування 25 жовтня. Запитання такі:

1. Чи підтримуєте ви ідею довічного ув'язнення за корупцію в особливо великих розмірах? За - 82,97%, проти - 13,8%.

2. Чи підтримуєте ви створення вільної економічної зони на території Донецької та Луганської областей? За - 46,70%, проти - 46,4%.

3. Чи підтримуєте ви скорочення кількості народних депутатів до 300? За - 89,60%, проти - 7,1%.

4. Чи підтримуєте ви легалізацію канабісу в медичних цілях — для зменшення болю у важких хворих? За - 64,88%, проти - 29,5%.

5. Чи підтримуєте ви право України на використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом, для відновлення її державного суверенітету і територіальної цілісності? За - 74,12%, проти - 17,2%.

Джерело Україна 24 Теги