Йдуть пошуки варіантів — Кравчук про нові Мінські домовленості

Експрезидент Леонід Кравчук розповів, чи потрібно переглядати Мінські угоди

Йдуть пошуки варіантів — Кравчук про нові Мінські домовленості

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що немає сенсу розмовляти про перегляд Мінських домовленостей та "Мінськ-3". Цю заяву прокоментував перший президент, голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук в ефірі каналу "Україна 24".

"Я думаю, це результат пошуків. До того ж будемо говорити відверто, немає такого потрібного для України миру, спокою, немає такого рішення, за яким можна було б сказати: ось ми вийшли на відкритий простір і відновлюємо Донбас, нове життя на Донбасі, війна фактично припинена. Поки шукаємо краще рішення", — сказав він.

Читайте також: Повної тиші немає — Леонід Кравчук про ситуацію на Донбасі

Популярні відео

За словами Кравчука, неважливо, як назвати нові домовленості, головне — це ефективність.

"Тому йдуть пошуки тих варіантів, які б допомогли це швидше досягти. От у цьому пошуку, на мою думку, виникають різні пропозиції. Я думаю, що це одна з пропозицій, щоправда, як би ви її не назвали – "Мінськ-1", "Мінськ-2", "Мінськ-3", "Мінськ-4", — головне, щоб був результат", — сказав він. 

Читайте також: Потрібно обговорювати посилення тиску на Росію — Клімкін про формати переговорів

Нагадаємо, голова МЗС Дмитро Кулеба висловився проти перегляду Мінських домовленостей і нормандського формату для врегулювання ситуації на Донбасі. За його словами, потрібно шукати рішення в межах наявних домовленостей.

Джерело Україна 24 Теги