Це ганьба і не піддається логіці - "слуга народу" про скандальне рішення КСУ

Незважаючи на відсутність доступу до реєстрів, Іван Шинкаренко вважає, що ситуація некритична, і скоро ситуація буде виправлена

Це ганьба і не піддається логіці - "слуга народу" про скандальне рішення КСУ

Депутат від фракції "Слуга народу" Іван Шинкаренко в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав рішення Конституційного суду скасувати систему електронного декларування ганебним і нелогічним та вважає, що найближчим часом становище буде виправлено.

"Думаю, що це ганебне рішення. Це взагалі не піддається ніякій логіці, це неконструктивне рішення однозначно. Але не потрібно засмучуватись, я впевнений, що Верховна Рада в найближчі місяці це питання виправить, все повернеться на свої місця. Чиновники, депутати та інші будуть декларувати свої статки, витрати і прибуток, держава і НАПК контролюватимуть всі несанкціоновані надходження і незаконне збагачення", - сказав нардеп.

Читайте також: Україна може втратити безвіз і гроші МВФ - експерт про гучне рішення КСУ

Популярні відео

Депутат зазначив, що поки доступ до реєстрів неможливий.

"Зараз це неможливо, сьогодні, завтра і найближчим часом. Але я наведу приклад з НАБУ, коли було ухвалено рішення, що воно було створено в неконституційний спосіб, але Верховна Рада створить закон, я знаю, що він вже є, який виправляє цю юридичну колізію. Так само буде і з рішенням Конституційного суду, ті зауваження, на які спирався суд, будуть виправлені в законах, які будуть подані до Верховної Ради, і знову повернеться можливість бачити реєстр декларацій", - сказав Шинкаренко.

Читайте також: Конституційний суд перевірить законність карантину: коментар юриста

Депутат вважає, що, незважаючи на те, що у НАПК немає доступу до реєстрів, корупціонерам не вдасться нічого приховати.

"Думаю, буде розроблена "карта руху" для врегулювання ситуації. Не бачу великої проблеми, оскільки все в наших силах, президент розуміє, що це не зовсім те, куди хоче рухатися країна з точки зору антикорупційної політики. Це рішення не буде оскаржене, просто за рахунок законопроєктів буде врегульовано це питання. За кілька місяців не трапиться нічого страшного, якщо поки НАПК не має доступу до реєстрів, ми нічого не втратимо, і корупціонери нічого не зможуть приховати", - сказав Шинкаренко.

Відзначимо, що президент Володимир Зеленський скликає термінове засідання Ради національної безпеки та оборони України через рішення Конституційного суду.

Нагадаємо, раніше експрем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав рішення Конституційного суду надзвичайною ситуацією і закликав провести позачергове засідання Верховної Ради.

Джерело Україна 24 Теги