"В Україні дві реальності": експрем'єр про місцеві вибори

Володимир Гройсман також пояснив низьку явку

"В Україні дві реальності": експрем'єр про місцеві вибори

Місцеві вибори, які відбулися 25 жовтня, показали, що в Україні є дві реальності - київська політична і реальність на місцях.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" експрем'єр-міністр України Володимир Гройсман, підбиваючи підсумки виборів.

"Вибори були дуже важливі для України, але мені здається, що люди масово не пішли на вибори тільки з однієї причини: вони все більше і більше втрачають довіру до центральної влади. Ця апатія певною мірою позначається на політичній активності людей. Хоча, як ми бачимо, люди, які прийшли на місцеві вибори, обирали тих, кого знають, кому довіряють і на кого покладають надії..." - сказав він.

Читайте також: "Час збирати каміння": Гордон підбив підсумки місцевих виборів

Популярні відео

За словами експрем'єра, в регіонах "обирали не тих політичних лідерів, які розповідають якісь байки".

"В Україні дві реальності. Перша - це київська політична, яка нічого спільного не має з реальністю людей. Друга - це реальність, де живуть звичайні люди в своїх громадах, стикаються зі щоденними проблемами. Вони хочуть, щоб розвивали території. Але те, що зробила центральна влада по відношенню до місцевої за останній рік - це неприйнятно", - зазначив Гройсман.

Читайте також: Вибори мера Києва: Кличко розповів, про який результат мріяв

Нагадаємо, раніше народна депутатка від фракції "Слуга народу" Олена Мошенець в ефірі телеканалу "Україна 24" оцінила результат її політсили на місцевих виборах.

Джерело Україна 24 Теги