Скандальне рішення КСУ: "слуга народу" пояснив, що буде з декларуванням

У "Слузі народу" чекають повного тексту судового рішення

Скандальне рішення КСУ: "слуга народу" пояснив, що буде з декларуванням

Монобільшість у Верховній Раді не допустить скасування кримінальної відповідальності за неправдиві відомості в декларації.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів нардеп від фракції "Слуга народу" Олександр Качура, коментуючи рішення Конституційного суду щодо скасування відповідної статті Кримінального кодексу.

"Кожен громадянин України, тим більше політик, депутат, повинен з повагою ставитись до рішень КСУ, воно не може ставитися під сумнів, тому що не може оскаржуватися. Ми чекаємо повний текст рішення, там уже буде виписана мотивація, що саме скасовується", - заявив "слуга народу".

Читайте також: Довічне за корупцію: в "Слузі народу" пояснили, чи реальна ідея Зеленського

Популярні відео

За його словами, зараз "деякі політики розповсюджують фейки, які не відповідають дійсності".

"Але ми почули також і позицію президента України: якщо буде скасовано декларування чиновників, відповідальність за незаконне збагачення, ми будемо вносити такий законопроєкт у Раду і ухвалювати рішення. Тобто не буде скасовано, однозначно, ні декларування, ні відповідальність за якісь статки, які отримані корупційним шляхом. Тобто контроль залишиться і зі сторони антикорупційної структури, і зі сторони суспільства – ми для цього все зробимо", - запевнив Качура.

Нардеп наголосив, що при формуванні антикорупційної структури було допущено багато помилок.

"Недосконало законодавство було виписано попередниками. Тому, коли в нас буде повний текст рішення суду, ми його переглянемо, проаналізуємо і таким чином випишемо норму, щоб вона відповідала Конституції і всім законам України", - пояснив він.

Читайте також: Корупційний скандал зі "слугою народу": озвучено прогноз, що чекає на Юрченка 

Нагадаємо, КСУ 27 жовтня скасував кримінальну відповідальність за внесення недостовірних даних до декларації (ст. 366-1 ККУ передбачає штраф або до 2 років позбавлення волі).

Раніше депутатка від "Слуги народу" Галина Янченко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, що заважає боротьбі з корупцією в Україні.

Джерело Україна 24 Теги