Ключі в кишені Путіна - Гордон пояснив, чому на Донбасі немає миру

Ми слабкі сьогодні, з нами розмовляють з позиції сили, заявив журналіст

Ключі в кишені Путіна - Гордон пояснив, чому на Донбасі немає миру

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, що президент України Володимир Зеленський не може привести Україну до миру, оскільки ключі від миру знаходяться у президента Росії Володимира Путіна.

«Ніхто не може допомогти Зеленському привести Україну до миру, тому що Україну до миру привести будь-якій людині з України неможливо. Ключі від миру лежать у кишені Путіна. І поки він не дістане їх і не відчинить двері, що ведуть до миру, нічого нікому не вдасться», - заявив журналіст.

Читайте також: "Може статися в будь-який момент": Гордон здивував прогнозом про долю Росії

Популярні відео

За його словами, не варто тішитися ілюзіями, що хтось в Україні може вирішити питання війни на Донбасі і повернення території.

«Ми слабкі сьогодні, з нами розмовляють з позиції сили, ми все більше є об'єктом, а не суб'єктом - це факт. Ми держава, яка сьогодні перебуває в слабкому стані, від якого один крок до розвалу», - зазначив Гордон.

Читайте також: "Ще довго не повернемо": Гордон дав прогноз щодо Донбасу

Раніше відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що дружба між Україною та Росією в майбутньому неможлива без повернення окупованих територій Криму і Донбасу. 

Джерело Україна 24 Теги