Плювок в обличчя українцям - Гордон про результати Лозінського і Штепи на виборах

Вбивцю обирають депутатом, обурився журналіст

Плювок в обличчя українцям - Гордон про результати Лозінського і Штепи на виборах

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу «Україна 24» прокоментував обрання головою об'єднаної територіальної громади раніше засудженого за вбивство Віктора Лозінського.

«Обрання Лозінського - це плювок в обличчя будь-якому нормальному українцю. Тому що вбивцю обирають депутатом - це жахливо. Штепа, яка зустрічала сепаратистів в Слов'янську, виходить у другий тур - це жахливо. Це, знову ж таки, плювок в обличчя всім нам нормальним людям. На неї тільки подивитися треба і вже не обирати, тільки подивися - і не обирай. Ні, обирають», - заявив Гордон.

Читайте також: Місцеві вибори в Україні закінчилися — підсумки незалежних екзит-полів

Популярні відео

Читайте також: Вибори мера Києва: Кличко розповів, про який результат мріяв

Нагадаємо, раніше народна депутатка від фракції "Слуга народу" Олена Мошенець в ефірі телеканалу "Україна 24" оцінила результат її політсили на місцевих виборах.

Колишній депутат Верховної Ради Віктор Лозінський, який був засуджений до ув'язнення за вбивство, переміг 25 жовтня в голосуванні на голову об'єднаної територіальної громади Голованівського району Кіровоградської області, поряд з місцем вбивства.

У Слов'янську, згідно з паралельним підрахунком голосів, Неля Штепа, яка балотувалася на крісло мера, не виходить у другий тур виборів.

Джерело Україна 24 Теги