"Час збирати каміння": Гордон підбив підсумки місцевих виборів

Журналіст вважає, що у владу треба залучити більше системних управлінців

"Час збирати каміння": Гордон підбив підсумки місцевих виборів

Відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" підбив підсумки місцевих виборів, які відбулися 25 жовтня.

"Я переконаний, місцеві вибори показали - некомпетентність набридла, набридло базікання, набридла брехня, набридло, що біля керма не тільки країни, а й регіонів, опинилися люди, які є професійними лузерами, які не мають професійної підготовки і не розуміють, що робити і з регіонами, і з країною", - заявив він.

Читайте також: Місцеві вибори в Україні закінчилися — підсумки незалежних екзит-полів

На думку журналіста, в цих умовах потрібно, "перше - негайно скасувати закон про люстрацію і не боятися, що хтось скаже".

"Друге - потрібно зібрати всіх живих професіоналів, що ворушаться. Всіх, хто є - в уряд: Тігіпко, Яценюк, Гройсман - всі, хто зарекомендували себе знаючими професійними чіткими системними управлінцями, повинні сьогодні обійняти посади в новому уряді. Хлопчики з напівбожевільними очима мають залишитися в минулому. Сьогодні час збирати каміння", - зазначив Гордон.

Популярні відео

Читайте також: Вибори мера Києва: Кличко розповів, про який результат мріяв

Нагадаємо, раніше народна депутатка від фракції "Слуга народу" Олена Мошенець в ефірі телеканалу "Україна 24" оцінила результат її політсили на місцевих виборах.

Джерело Україна 24 Теги