Не програли – в "Слузі народу" зробили несподівану заяву щодо виборів

Нардепка Олена Мошенець відповіла на критику політичних опонентів

Не програли – в "Слузі народу" зробили несподівану заяву щодо виборів

Народна депутатка від фракції "Слуга народу" Олена Мошенець в ефірі телеканалу "Україна 24" заявила, що результат її політсили на місцевих виборах, які відбулися 25 жовтня, не можна розглядати як поразку.

"В останні дні ми чуємо якусь тотальну критику з боку всіх політсил, які говорять, що "Слуга народу" програла на виборах, хоча наразі ми бачимо, що за підрахунками 70% дільниць маємо 1431 мандат – це абсолютна більшість у районних радах, обласних радах", - заявила Мошенець.

Читайте також: Місцеві вибори в Україні закінчилися — підсумки незалежних екзит-полів

Популярні відео

За її словами, "завжди хочеться більше, і у нас зараз триває внутрішня партійна дискусія, дискусія між керівниками обласних штабів, аналізуються результати".

"Будемо сподіватися, що в 4-5 містах представники нашої політичної сили виходять до другого туру виборів мера. Ми сподіватимемося на перемогу. Зараз є така інформація, що в Ужгороді, Полтаві, Житомирі наші кандидати можуть вийти до другого туру, поки кінцевого підрахунку немає", - зазначила депутатка.

Читайте також: Вибори мера Києва: Кличко розповів, про який результат мріяв

Нагадаємо, що партія "Слуга народу" поступилася на виборах мерів найбільших українських міст - Києва, Одеси, Дніпра, Харкова, Львова. 

Раніше заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24" заявила, що на місцевих виборах перемогла децентралізація як така.

 

Джерело Україна 24 Теги