"Людей привели за гроші": Ляшко розповів про масовий підкуп на виборах

Політик вимагає перерахувати результати виборів

"Людей привели за гроші": Ляшко розповів про масовий підкуп на виборах

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив про масовий підкуп виборців на довиборах до Верховної Ради у 208 окрузі, де він балотувався в народні депутати.

"За нашими підрахунками, різниця між мною і кандидатом від влади – 7%. Вони не перемогли. Вони купляли людей. Вперті факти, які показують масштабний підкуп виборців. Перше – аномальна явка, в півтора раза більша, ніж в цілому по країні – за 50%. Друге – ми проаналізували результати по виборчих дільницях, де висока явка - 80% явка, 78% явка".

Як зазначив політик, там, де аномально висока явка, більшість за його опонента.

Читайте також: Явка на виборах низька — політолог назвав несподівану причину

За словами Ляшка, це означає, що людей на вибори "привели за гроші".

"Ми знаємо 200-300 людей, організаторів мережі підкупу виборців, ми передали їх поліції. Начальник поліції мене запевняв, що вони поставили їх на прослушку і за ними дивляться. Але ніхто нічого не зробив, вони (поліція – ред.) їх не затримали, гроші розвезли, роздали людям, і бідні люди пішли за 700-800 грн проголосували. Ми порахували, орієнтовно вони купили десь 4 тис. голосів. Що мені найбільш прикро – в моєму рідному Борзнянському районі. Я вимагаю на детекторі брехні посадити всіх членів комісій, де була аномальна явка, тому що вони були в змові", - наголосив він.

Популярні відео

Лідер Радикальної партії звернувся із заявою до Генпрокуратури й Нацполіції з вимогою "порушити кримінальну справу за фактом підкупу виборців".

"Ми зараз звернулися із заявою до окружної виборчої комісії з вимогою перерахувати результати виборів на тих дільницях, де аномальна явка", - додав Ляшко.

Раніше заступниця гендиректора Комітету виборців України Наталія Линник в ефірі телеканалу "Україна 24" заявила, що під час підрахунку голосів на виборах можна очікувати низку порушень.

 
Джерело Україна 24 Теги