"Війна не скінчиться": Резніков пояснив слова Зеленського про Донбас

Міністр нагадав про проблему з виведенням російських військ

"Війна не скінчиться": Резніков пояснив слова Зеленського про Донбас

Віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що війна на Донбасі не завершиться до кінця року.

Ведуча Наталія Влащенко нагадала Резнікову слова президента Володимира Зеленського, "який говорив, що дає собі рік на виконання обіцянки, що в Україні буде мир". На запитання, чи вдасться Зеленському завершити війну цього року, Резніков заявив:

"Я трошки інакше тлумачу слова президента. Він сказав, що він бере собі рік іти за сценарієм, який був написаний до нього, за сценарієм, який був написаний у 2016 році. Маються на увазі Мінські угоди – як вони були написані. Він це по суті сказав 9 грудня, як я це сприймаю, в Парижі. Тому 9 грудня мине цей рік – відповідно президент прийматиме рішення".

Читайте також: "Це самогубство": міністр пояснив, чи відмовиться Україна від Мінських угод

Він додав, що війна цього року не буде завершена, "тому що дуже багато часу треба на вивід іноземних військ Росії".

Популярні відео

Як відомо, учасники "нормандської четвірки" на переговорах у Парижі 9 грудня 2019 року затвердили план реалізації Мінських домовленостей. Президент Володимир Зеленський заявив, що якщо ці кроки за рік не допоможуть встановити мир на Донбасі, Україна шукатиме альтернативу "Мінську".

Раніше Зеленський заявляв про намір завершити конфлікт на сході України за час своєї президентської каденції. В інтерв'ю Euronews 24 серпня 2020 року Зеленський заявив, що "дуже хоче вірити" в завершення війни на Донбасі до кінця 2020 року.

Читайте також: Опитування Зеленського: міністр пояснив, чому українці не підтримали одне з питань

Віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в ефірі телеканалу "Україна 24" також заявив, що Мінські угоди неможливо виконати на 100%.

Джерело Україна 24 Теги