Опитування Зеленського: міністр пояснив, чому українці не підтримали одне з питань

Олексію Резнікову не сподобалося формулювання

Опитування Зеленського: міністр пояснив, чому українці не підтримали одне з питань

Багато українців, які взяли участь в опитуванні, ініційованому президентом Володимиром Зеленським, не підтримали створення вільної економічної зони на Донбасі через невдале формулювання питання.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

"На мій погляд, саме формулювання було не зовсім коректно написане. Я б з авторами цього опитування посперечався б, тому що вільні економічні зони мають негативну конотацію в українському суспільстві й експертному суспільстві – з цим пов’язані певні негативні наслідки, в тому числі зловживання торгівлею алкоголем, тютюном тощо. Оборудки були. Наші міжнародні партнери теж не люблять, коли ми десь намагаємось зробити ВЕЗ", - сказав Резніков.

Читайте також: "Це самогубство": міністр пояснив, чи відмовиться Україна від Мінських угод

Популярні відео

На його думку, якби "трохи інакше було сформульоване питання, наприклад, території пріоритетного розвитку, можливо, була б трохи інша статистика".

"Суспільство, не розбираючись, навіщо це треба робити, просто відреагувало на негативний у їхньому розумінні термін "вільна економічна зона", - заявив міністр.

Нагадаємо, що чотири з п'яти запитань всеукраїнського опитування, ініційованого президентом, підтримала переважна більшість учасників. Щодо вільної економічної зони на Донбасі думки розділилися практично порівну - 46,70% проти 46,48%.

Читайте також: Скасування виборів на Донбасі: міністр назвав причину

Віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в ефірі телеканалу "Україна 24" також заявив, що Мінські угоди неможливо виконати на 100%.

Джерело Україна 24 Теги