Закон про банки: нардеп назвав три умови для відкликання поправок

Рекордна кількість правок може надовго заблокувати роботу парламенту

Закон про банки: нардеп назвав три умови для відкликання поправок

Позафракційний народний депутат України Антон Поляков назвав три умови відкликання рекордної кількості правок під законопроектом про націоналізовані і збанкрутілі банки, відомим як "антиколомойський закон".

"Я готовий відкликати більшу частину технічних правок, яких там 90%, але у мене є три умови. Перша - скасування відкриття ринку землі. Друга - скасування антифопівських законопроектів. Третя - перегляд і призупинення другого етапу медреформи", - заявив він в ефірі "Україна 24".

"Нехай цей інструмент не найкрасивіший, не найкращий, але, на жаль у позафракційного незалежного депутата більше інструментів не залишається, крім як у такий спосіб спробувати вплинути на нашу владу", - заявив нардеп.

Поляков запевнив, що не знайомий з екс-власником ПриватБанку Ігорем Коломойським.

"Якщо ви хочете боротися з Коломойським, зробіть окремий законопроект, який стосуватиметься виключно його, зробіть його на одну сторінку, на якій чітко пропишіть: Коломойський, ПриватБанк, Боголюбов - і весь парламент проголосує. А в нинішньому законі 5% оптимальної норми, а 95% - це те, що поставить на коліна нашу банківську систему", - заявив він.

"З одного боку, ми говоримо: будь ласка, підтримуйте бізнес, кредитуйте, не штрафуйте, зменшуйте відсотки, а з іншого боку ми зменшуємо терміни визнання неплатоспроможності банків, не прописуємо чітко процедуру. Ми валимо нашу банківську систему на тлі економічної кризи, при цьому прикриваємося МВФ. При цьому МВФ призупиняє виплати інших країн по кредитах, виділяє пільгові кредити, а наша країна в цьому не бере участі", - зазначив Поляков.

Нагадаємо, до законопроекту про націоналізовані і збанкрутілі банки, відомого як "антиколомойський закон", до другого читання внесено понад 13 тисяч поправок.

У свою чергу, політолог Володимир Фесенко в ефірі "Україна 24" заявив, що така величезна кількість поправок є "брудною парламентською технологією", спрямованою на те, щоб паралізувати роботу Верховної Ради.

Теги