Резніков розповів, чому Мінські угоди неможливо виконати

Олексій Резніков вважає, що домовленості мають бути змінені

Резніков розповів, чому Мінські угоди неможливо виконати

Віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Мінські угоди неможливо виконати на 100%.

За його словами, щоб "Мінськ" відбувся, треба спочатку вирішити безпекові питання.

Читайте також: Опитування Зеленського: міністр пояснив, чому українці не підтримали одне з питань

Популярні відео

"Безпекові завдання, про які говорять навіть учасники "нормандського формату" – спочатку режим тиші. Далі – інше. Але якщо "Мінськ" неможливо виконати на 100%, а я вам точно скажу, що його неможливо виконати хоча б тому, що спочатку має бути взятий під контроль кордон, а потім проведення місцевих виборів. А в "Мінську" написано навпаки - йдеться про можливість і необхідність модернізації", - заявив віцепрем’єр.

Як нагадав Резніков, "Мінські угоди були написані у 2014 році з розрахунку, що вони будуть завершені у 2015 році – вони вже не виконані, вже не виконані питання безпеки".

Читайте також: Скасування виборів на Донбасі: міністр назвав причину

Нагадаємо, віцепрем'єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що якщо Україна в односторонньому порядку спробує відмовитися від Мінських домовленостей, це буде для неї "самогубством".

Джерело Україна 24 Теги