Скасування виборів на Донбасі: міністр назвав причину

Олексій Резніков нагадав про питання безпеки

Скасування виборів на Донбасі: міністр назвав причину

Місцеві вибори в деяких районах Донбасу, які межують з ОРДЛО, було скасовано через неможливість гарантувати безпеку спостерігачів і виборців.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

"Я вважаю, що всі мають право голосувати, повинні мати таке право, якщо воно не наражає на інші ризики. Тому для мене абсолютно є сумним факт, що хтось був обмежений у своєму праві голосувати… Коли Україна запрошує представників ОБСЄ для моніторингу виборів, вона дає гарантії безпеки місії ОБСЄ. Так от, дати гарантії безпеки всім спостерігачам ми би не змогли на тих територіях. Тому і називається місце проведення ООС, що там особливий режим. В Хорватії, яка 25 років нібито забула, що була війна, у 2019 році загинула людина, підірвавшись на міні. Гарантувати безпеку виборців і спостерігачів Україна офіційно не мала змоги", - сказав він.

Читайте також: Опитування Зеленського: міністр пояснив, чому українці не підтримали одне з питань

Популярні відео

Водночас Резніков вказав і на важливий позитивний момент на місцевих виборах:

"Вперше за 6 років війни внутрішньо переміщені особи, громадяни України, отримали право голосу на місцевих виборах. Раніше цього права у них не було".

Читайте також: Резніков розповів, чому Мінські угоди неможливо виконати

Віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в ефірі телеканалу "Україна 24" також заявив, що Мінські угоди неможливо виконати на 100%.

Джерело Україна 24 Теги