Опитування Зеленського: політолог назвав наслідки

Володимир Фесенко розповів, що влада робитиме з результатами всеукраїнського опитування

Опитування Зеленського: політолог назвав наслідки

Всеукраїнське опитування з ініціативи президента Володимира Зеленського можна розглядати як експеримент, заявив політолог Володимир Фесенко в ефірі каналу "Україна 24".

"Це не репрезентативне соціологічне дослідження. Це суспільно-політичний проєкт, я його розцінюю як експеримент. У ньому є і позитив, і негатив. Я думаю, надалі потрібно проводити такі опитування в рамках всеукраїнських референдумів на чіткій правовій основі, щоб не було різних нарікань, підозр і недовіри. Щоб була чітка правова процедура, тоді буде більше довіри до результатів", — сказав він.

Читайте також: Який баран це порадив: Гордон жорстко відреагував на 5 запитань українцям

Популярні відео

Фесенко розповів, що буде далі після опитування з ініціативи президента.

"Поекспериментували, і головний наслідок у найближчий місяць-два — я думаю, що будуть голосувати закон про всеукраїнський референдум, враховуючи цей досвід, зокрема. Результати відомі, не всі їх будуть сприймати, але їх візьмуть до уваги. В разі легалізації канабісу в медичних цілях, я думаю, теж будуть розглядати відповідний законопроєкт, але це не гарантує, що його приймуть у Верховній Раді", — сказав він.

Раніше заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук розповіла, що подібні опитування в майбутньому можуть закріпити на постійній основі.

Джерело Україна 24 Теги