У Києві завершують підрахунок голосів: нові подробиці про місцеві вибори

На територіальних виборчих дільницях утворилися великі черги з охочих здати пораховані бюлетені

У Києві завершують підрахунок голосів: нові подробиці про місцеві вибори

У Києві на місцевих виборах, які пройшли 25 жовтня, члени виборчих комісій завершують підрахунок голосів. Багато представників комісій вже звозять бюлетені до територіальних виборчих комісій.

Кореспондент телеканалу "Україна 24" побував у територіальній виборчій комісії Святошинського району і ще у двох ТВК. На всіх виборчих дільницях великі черги, куди працівники виборчих дільничих комісій звозять свої бюлетені з бланками та їх здають. Але з незрозумілих причин це відбувається дуже довго, на деяких дільницях навіть немає організованої черги.

Повідомляється, що люди не сплять по 30 годин і більше, і навіть не знають, коли вони звільняються, оскільки їм треба спочатку здати всю інформацію, тільки після цього йти відпочивати.

Читайте також: Вибори мера Києва: Кличко розповів, про який результат мріяв 

Популярні відео

Пан Євген, голова однієї з ДВК у Святошинському районі, розповів, що чекає своєї черги з 5-ї ранку.

"Ми в черзі 92-і. Зараз заходить тільки 71-й номер. На комісію витрачається в середньому по 40 хвилин, якщо все пораховано правильно і не треба їх перераховувати заново. А це передбачає знову повертатися, знову просити. У нас є прецеденти, що по п'ять разів люди повертаються, це неодноразово. Це дуже складний момент, організація геть погана. Наскільки можна не поважати людей, так до них ставитися. Тут був справжнісінький циганський табір", - зауважив він.

Читайте також: "Вирішувала Москва": перший президент пояснив низьку явку на місцевих виборах

О 20:00 у неділю, 25 жовтня, закрилися виборчі дільниці на місцевих виборах в Україні. Телеканал "Україна 24" і студія Савіка Шустера представляють результати спільних незалежних екзит-полів, які проводилися в 12 містах України: Київ, Дніпро, Харків, Маріуполь, Одеса, Миколаїв, Кривий Ріг, Чернівці, Ужгород, Львів, Вінниця та Черкаси. Детальніше з результатами екзит-полів можна ознайомитися тут.

Результати екзитполів щодо голосування за мера Києва: Віталій Кличко – 45,93%, Олександр Попов – 9,62%, Ірина Верещук – 8,53%, Олексій Кучеренко – 7,82%, Сергій Притула – 7,27%, Андрій Пальчевський – 4,81%, Ігор Смешко – 3,73%, Олександр Омельченко – 2,69%, Андрій Іллєнко – 2,48%, Микола Томенко – 2,11%. 

 
Джерело Україна 24 Теги