"Поліція нічого не зробила": Ляшко заявив про фальсифікації на виборах

Олег Ляшко закликав відкрити кримінальні справи за фактом підкупу виборців

"Поліція нічого не зробила": Ляшко заявив про фальсифікації на виборах

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко опублікував відеозвернення, в якому заявив про фальсифікацію виборів у 208 окрузі в Чернігівській області.

"На сайті Центральної виборчої комісії ви бачите результати, що ми перемагаємо у 208 окрузі. Але наш конкурент влаштував підкуп. За нашими підрахунками, на підкуп пішло 3-5 млн доларів. Правоохоронна система, якій ми давали десятки фактів, імена скупників, номери машин і телефонів... Ми знаємо приблизно 200 людей, які займалися скупкою голосів. Усі факти ми передавали правоохоронцям, але ніхто нічого не робив, просто імітували", — поскаржився він.

Читайте також: Місцеві вибори в Україні закінчилися — підсумки незалежних екзит-полів

Популярні відео

Ляшко заявив, що на дільницях, де перевага у його конкурента, зафіксовано підвищену явку - до 70%.

"Під час виборчої кампанії ми замовляли п'ять соцопитувань. Жодне з п'яти опитувань не давало нікому перемоги, крім нас, з великим відривом від інших кандидатів... Ми бачимо аномальну в масштабах країни явку в нашому окрузі, вона в 1,5 раза вище, ніж середня явка по країні. У результаті підкупу фальсифікований результат. Ми зараз проводимо аналіз по дільницях", — розповів він.

Читайте також: "Слуга народу" буде представлена всюди — в партії похвалилися результатами виборів

Ляшко звернувся до Національної поліції та МВС із закликом відкрити кримінальні справи за фактом підкупу виборців і звільнити главу облуправління Нацполіції в Чернігівській області.

Нагадаємо, в Чернігівській області разом з місцевими виборами пройшли довибори депутата Верховної Ради. Довибори пройшли на місце нардепа Валерія Давиденка, який помер у травні 2020 року.

 
Джерело Україна 24 Теги