"Слуга народу" буде представлена всюди — в партії похвалилися результатами виборів

Євгенія Кравчук розповіла, де і на якому місці буде представлена в регіонах "Слуга народу"

"Слуга народу" буде представлена всюди — в партії похвалилися результатами виборів

Підсумки місцевих виборів, які пройшли 25 жовтня, для своєї партії прокоментувала нардепка, заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук в ефірі каналу "Україна 24".

"Я можу сказати, що однозначно перемогла децентралізація як така. Це ми бачимо за результатами екзит-полів і попередніх виборів по міських радах, бо мери великих міст першими скористалися спрямуванням коштів і повноважень на місцевий рівень.

Загалом ми очікуємо, що у "Слуги народу" по всій Україні, якщо звести всі ради усіх рівнів, буде найбільша кількість мандатів серед партій. Ми розраховуємо на те, що "Слуга народу" буде представлена ​​в кожній обласній раді, крім Донецької та Луганської областей, де не проводилися вибори. І ми, очевидно, будемо єдиною партією, яка матиме представництво у всіх областях без винятку", — сказала вона.

Читайте також: Місцеві вибори в Україні закінчилися — підсумки незалежних екзит-полів

Популярні відео

Кравчук висловила надію, що після виборів центральна влада налагодить зв'язок з регіонами.

"Було певне протистояння між центральною владою і мерами, представниками місцевих еліт. Я сподіваюся, що передвиборчий період вже минув і далі ми зможемо нормально налагодити роботу з місцевою владою", — додала вона.

Читайте також: Вибори мера Києва: Кличко розповів, про який результат мріяв

Також Кравчук розповіла, де для "Слуги народу" очікується перше місце серед партій.

"Найвищі результати партії "Слуга народу" — це центральні області, буде перше місце в Житомирській, Полтавській, Київській області. І у нас є перемога, ми вже бачимо по паралельному підрахунку голосів, на довиборах у Чернігівській області, у 208 окрузі. Наш кандидат Анатолій Гунько перемагає Олега Ляшка", — сказала вона.

Раніше Кравчук прокоментувала підсумки всеукраїнського опитування з ініціативи президента Володимира Зеленського, яке пройшло одночасно з місцевими виборами.

 
Джерело Україна 24 Теги