Місцеві вибори 2020: в Авакова оцінили загрозу сепаратизму

Кількість правопорушень на виборах абсолютно невелика, заявив Геращенко

Місцеві вибори 2020: в Авакова оцінили загрозу сепаратизму

Заступник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Антон Геращенко на шоу «Ніч виборів з Савіком Шустером» на телеканалі «Україна 24» розповів про порушення в день місцевих виборів 25 жовтня.

«По-перше, я хочу сказати, що вибори відбулися. Вибори визнаються громадськими організаціями, міжнародними спостерігачами такими, які пройшли безпечно. Структури МВС і Нацполіції діяли чітко, професійно й ефективно. Якщо врахувати, що у нас 29 тис. виборчих дільниць, якщо врахувати, що при такій явці взяли участь близько 10 млн виборців, то кількість правопорушень (4729 заяв і повідомлень про правопорушення - ред.) абсолютно невелика», - зазначив Геращенко.

Читайте також: Місцеві вибори 2020: Гордон назвав дві причини низької явки

Популярні відео

За його словами, ніхто з мерів міст не заявляв про те, що поліція порушувала закон або була на боці когось з опонентів, «що означає, що поліція була індиферентна».

«Я також хочу сказати, що лякали суспільство сепаратизмом - що пройдуть вибори, і будуть якісь сепаратистські витівки на Південному Сході. Ви бачите, результати екзит-полів показують, що або переобираються вже добре відомі мери, або ті, хто з'являються, в другому турі не будуть представляти ніяких сепаратистських загроз для нашої країни. Що стосується загрози феодалізації України, я впевнений, що сильна центральна влада, сильні правоохоронні органи завжди стоятимуть на варті єдності нашої країни», - заявив заступник міністра.

Читайте також: "Вирішувала Москва": перший президент пояснив низьку явку на місцевих виборах

О 20:00 у неділю, 25 жовтня, закрилися виборчі дільниці на місцевих виборах в Україні. Телеканал "Україна 24" і студія Савіка Шустера представляють результати спільних незалежних екзит-полів, які проводилися в 12 містах України: Київ, Дніпро, Харків, Маріуполь, Одеса, Миколаїв, Кривий Ріг, Чернівці, Ужгород, Львів, Вінниця та Черкаси. Детальніше з результатами екзит-полів можна ознайомитися тут.

Джерело Україна 24 Теги