Який баран це порадив: Гордон жорстко відреагував на 5 запитань українцям

Навіщо було витрачати стільки грошей на опитування, обурився Гордон

Який баран це порадив: Гордон жорстко відреагував на 5 запитань українцям

Журналіст Дмитро Гордон на шоу «Ніч виборів з Савіком Шустером» на телеканалі «Україна 24» розповів про складнощі голосування з новими бюлетенями на місцевих виборах 25 жовтня і про опитування з п'яти запитань, анонсоване президентом Володимиром Зеленським.

«Люди не могли заповнити за новою схемою бюлетені. Я маю вищу освіту, і я не впорався з цим. Я підійшов ще раз до людей, які видавали бюлетені. Я кажу: що тут заповнювати, як? Вони кажуть: як колись писали індекс на конверті, так і тут треба. Ну це ж маячня. Так не можна вводити людей в оману. Вони не розуміють, що від них хочуть», - заявив Гордон.

Читайте також: Місцеві вибори 2020: Гордон назвав дві причини низької явки

Він також прокоментував організацію опитування з п'яти запитань, анонсованого Зеленським.

«Я голосував у школі на вул. Прорізній в Києві. Я досить довго простояв. Мені хотілося поспостерігати, чи підійде хоч хто-небудь до двох молодих людей. За 40 хвилин жодна людина туди не підійшла. У мене в зв'язку з цим запитання: який баран порадив Зеленському робити це опитування і навіщо було витрачати стільки грошей. Прізвище можна назвати - хто це радив?» - запитав журналіст.

Популярні відео

Читайте також: "Вирішувала Москва": перший президент пояснив низьку явку на місцевих виборах

О 20:00 у неділю, 25 жовтня, закрилися виборчі дільниці на місцевих виборах в Україні. Телеканал "Україна 24" і студія Савіка Шустера представляють результати спільних незалежних екзит-полів, які проводилися в 12 містах України: Київ, Дніпро, Харків, Маріуполь, Одеса, Миколаїв, Кривий Ріг, Чернівці, Ужгород, Львів, Вінниця та Черкаси. Детальніше з результатами екзит-полів можна ознайомитися тут.

Джерело Україна 24 Теги