Місцеві вибори 2020: Гордон назвав дві причини низької явки

Відомий журналіст заявив, що очікував меншої активності

Місцеві вибори 2020: Гордон назвав дві причини низької явки

Журналіст Дмитро Гордон на шоу «Ніч виборів з Савіком Шустером» на телеканалі «Україна 24» розповів про те, яку явку очікував на місцевих виборах 25 жовтня.

«Я очікував меншої активності (виборців - ред.), Тому що, по-перше, коронавірус, по-друге, місцеві вибори для людей менш цікаві, ніж вибори до Верховної Ради, і тим більше вибори президента. Місцеві вибори взагалі передбачають не таку високу явку, як на перших двох», - заявив журналіст.

Читайте також: Явка на виборах низька — політолог назвав несподівану причину

Популярні відео

На запитання ведучого про те, що президент Володимир Зеленський говорив, що ці вибори дуже важливі, оскільки від цього залежить, що відбуватиметься на місцях, журналіст відповів: «Я згоден».

«Я згоден. Але треба, щоб це ще люди розуміли. Я з багатьма друзями говорив і агітував прийти сьогодні багатьох, тому що мені хотілося, щоб вони віддали свій голос. Вони мені говорили: чого я піду, коронавірус, буду братися за ручку, за неї переді мною взялися кілька людей. По-друге, вони говорили, яка різниця, хто пройде до Київради. От немає ентузіазму», - зазначив Гордон.

Читайте також: Голосують іноземці — в "Опорі" розповіли про хід опитування від Зеленського

О 20:00 у неділю, 25 жовтня, закрилися виборчі дільниці на місцевих виборах в Україні. Телеканал "Україна 24" і студія Савіка Шустера представляють результати спільних незалежних екзит-полів, які проводилися в 12 містах України: Київ, Дніпро, Харків, Маріуполь, Одеса, Миколаїв, Кривий Ріг, Чернівці, Ужгород, Львів, Вінниця та Черкаси.

У Києві опитали 29 622 особи. За Кличка проголосували 45,93%, за Попова 9,62%, за Верещук 8,53%, за Кучеренка 7,82%, у Притули 7,27%, у Пальчевського 4,81, у Смешка 3,73%, в Омельченка 2,69%, Іллєнка - 2,48%, Томенка - 2,11%.

 
Джерело Україна 24 Теги