"Допомагали не лише лікарям": в Україні перевірять, куди пішли гроші з COVID-фонду

Ольга Василевська-Смаглюк також пояснила, чому значна частина коштів була перерахована на будівництво доріг

"Допомагали не лише лікарям": в Україні перевірять, куди пішли гроші з COVID-фонду

Народна депутатка від "Слуги народу" Ольга Василевська-Смаглюк в ефірі телеканалу "Україна 24" анонсувала проведення аудиту коштів Фонду боротьби з коронавірусом COVID-19. За її словами, МОЗ недостатньо ефективно розпорядилося виділеними грошима.

Коментуючи інформацію про те, що значну частину коштів фонду було перераховано на будівництво доріг, "слуга народу" зазначила:

"Як я розумію, задумка була в тому, щоб допомогти не тільки лікарям і медицині, а й підтримати ФОПи, людей, які можуть стати безробітними через те, що підприємства закриваються. Через це частина коштів і була виділена на те, щоб було велике будівництво, щоб будувалися об'єкти, зокрема лікарні та дитсадки, дороги, щоб люди мали роботу. Така була задумка. Що стосується того, чи правильно це було - я вважаю, що недостатньо правильно".

Читайте також: Жорсткий карантин в Україні - в "Слузі народу" попередили про наслідки

Популярні відео

При цьому, як наголосила Василевська-Смаглюк, МОЗ "не впоралося із закупівлями, закупівлями ШВЛ на 100 млн гривень, гроші досі не освоєні".

"Проблема є, аудит ковідівських коштів обов'язково буде, і ми дізнаємося, хто провалив тестування і все, що стосується охорони здоров'я", - пообіцяла вона.

Читайте також: Коронавірус б'є рекорди: у Кабміні пояснили, чи посилять карантин

Раніше народна депутатка від партії "Слуга народу" Ірина Верещук в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, що з 65 млрд грн у Фонді боротьби з коронавірусом на будівництво було перераховано 32 млрд грн.

Джерело Україна 24 Теги