Було дуже страшно - "слуга народу" розповіла про обстріли на Донбасі

Олена Шуляк розповіла про порушення режиму тиші в зоні ООС

Було дуже страшно - "слуга народу" розповіла про обстріли на Донбасі

Народна депутатка з фракції "Слуга народу" Олена Шуляк в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла про свою робочу поїздку на Донбас у зону ООС та поділилася враженнями від побачених нею обстрілів.

"Майже три місяці йде режим тиші й так зване перемир'я. Я вперше позавчора ночувала на Донбасі, вперше в моєму житті - це був район Авдіївки. І чотири рази я бачила, як були обстріли. Мені було дуже страшно. І коли я вранці пішла говорити з місцевими жителями, й говорила про те, що вночі були обстріли, це дуже страшно... Вони на мене дивилися, як на не дуже розумну людину й говорили: "Ти що, це не обстріли, страшно - це зовсім інше, коли стріляють постійно і не з таких видів зброї", - розповіла Шуляк.

Читайте також: Люди нам вдячні - "слуга народу" розповіла про поїздку на Донбас

Популярні відео

За її словами, на дрібні провокації українські військові не реагують.

"Були постріли, й відразу полетів безпілотник ОБСЄ, який фіксує всі такі порушення. Все це подається на підготовку до наступної нормандської зустрічі, всі міжнародні партнери про це знають. Що я хочу сказати? Навіть ці чотири обстріли для мене були дуже страшними. Що говорити про людей, які там живуть роками, під таким божевільним тиском", - сказала депутатка.

Читайте також: Не збиралися робити піар-акцію — Арахамія про поїздку "слуг народу" на Донбас

Популярні відео

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" народна депутатка від "Слуги народу" Ірина Верещук розповіла, що робоча поїздка депутатів у зону ООС допоможе їм у майбутньому ухвалювати виважені рішення щодо перемир'я, амністії, статусу Донбасу та інших питань.

Джерело Україна 24 Теги