Відставки в Кабміні: політолог назвав першого кандидата "на виліт"

Вадим Карасьов оцінив шанси на звільнення трьох міністрів

Відставки в Кабміні: політолог назвав першого кандидата "на виліт"

У Кабінеті міністрів України першим кандидатом на звільнення може стати міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" політолог Вадим Карасьов, коментуючи слова президента Володимира Зеленського щодо можливих відставок у Кабміні.

Читайте також: "Я хочу відчути народ": Зеленський назвав причини опитування

На запитання, хто є можливим кандидатом "на виліт", Карасьов відповів:

"Степанов. Тим більше, що він балотується в Одеську облраду. А подають так, що "голови летітимуть". Щодо міністра фінансів. Бюджет прийнятий? Ні. І я не думаю, що він буде ухвалений одразу після виборів, тому міністр певний час залишиться. Можливо, під Новий рік, але це вже інша справа. Міністр економіки - я теж не бачу великих підстав. Тому я бачу, що якщо міністр охорони здоров'я балотується в депутати облради і, можливо, розраховує на те, що його оберуть головою облради, відповідно, він і "полетить".

Популярні відео

Читайте також: Буде велика перевірка - економіст пояснив, що мав на увазі Зеленський

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю журналістам українських телеканалів 22 жовтня заявив, що в Кабміні "можуть полетіти голови".

Раніше народний депутат з фракції "Слуга народу" Василь Мокан в ефірі телеканалу "Україна 24" прокоментував слова президента Володимира Зеленського щодо саморозпуску парламенту.

Джерело Україна 24 Теги