Розпуск Ради: в "Слузі народу" оцінили гучну заяву Зеленського

Нардеп Василь Мокан пояснив, чи є підстави для такого радикального кроку

Розпуск Ради: в "Слузі народу" оцінили гучну заяву Зеленського

В Україні відсутні будь-які підстави для розпуску або саморозпуску Верховної Ради.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив народний депутат з фракції "Слуга народу" Василь Мокан, коментуючи слова президента Володимира Зеленського щодо саморозпуску парламенту.

"Сьогодні для розпуску Верховної Ради немає жодних конституційних підстав, Рада продовжує працювати в тому форматі, в якому вона працює вже більше як рік. Єдине - що дійсно минув річний імунітет з моменту переобрання парламенту, і в цьому плані обмеження зняті. Але, для того, щоб розпускати Раду, повинні бути чіткі підстави", - сказав він.

Читайте також: "Я хочу відчути народ": Зеленський назвав причини опитування

Популярні відео

Як зазначив Мокан, йому "не до кінця ясно, що мається на увазі під саморозпуском".

"Я про такі настрої не чув і не знаю. Поки голосуються законопроєкти й функціонує фракція "Слуга народу", яка виконує роль коаліції, в цьому плані жодних підстав, зокрема для так званих саморозпусків, не існує. Можливо, це просто була гра слів у запитанні журналіста", - заявив нардеп.

Читайте також: Буде велика перевірка - економіст пояснив, що мав на увазі Зеленський

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю журналістам українських телеканалів 22 жовтня допустив можливість саморозпуску Верховної Ради. На запитання журналіста про те, що парламент саморозпуститься в разі ухвалення закону про довічне ув'язнення корупціонерів, президент відповів: "Може бути такий варіант". Зеленський додав, що "якщо саморозпуститься Рада, то буде нова Рада".

Раніше голова Верховної Ради Дмитро Разумков в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи є підстави для можливого розпуску парламенту і перевиборів.

Джерело Україна 24 Теги