Росія не змінила свої плани — експрем'єр назвав головну мету Путіна

Арсеній Яценюк розповів, що потрібно робити Україні та Заходу, щоб протистояти Росії

Росія не змінила свої плани — експрем'єр назвав головну мету Путіна

Президент Росії Володимир Путін мріє відновити "тюрму народів". Про це заявив експрем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час Київського безпекового форуму 23 жовтня, який транслює телеканал "Україна 24" та сайт каналу.

"Росія і Володимир Путін не змінили своїх планів. Путін поставив за ключову мету — не просто відновлення Радянського Союзу. Мета Путіна — відновлення тюрми народів. І в цю в'язницю він хоче посадити український народ, грузин, білорусів. Він мріє посадити в цю в'язницю балтійські країни. Він мріє про те, щоб по-новому поділити світ. І західний світ уже сьогодні має знайти відповідь на питання: що робити з Росією?" — сказав він.

Читайте також: "Кров невинних людей на твоїх руках": експрем’єр звернувся до соратника Путіна

Яценюк заявив, що західні країни повинні об'єднатися для боротьби з диктаторськими режимами.

"Якщо сильний і вільний Захід не знайде відповіді на це питання, я можу сказати з урахуванням того, що Путін говорив на Валдаї, хто знайде цю відповідь. Путін шукає підтримки в Китаї. Або ми як вільний світ об'єднуємося і захищаємо наші цінності та стаємо сильнішими, або диктаторські авторитарні режими стануть сильними та будуть поневолювати народи вільного світу.

Для цього нам потрібна єдність, і насамперед єдність української нації. Ми можемо мати різні погляди, розмовляти різними мовами, підтримувати різні політичні партії, ходити до різних церков. Але ми не можемо по-різному дивитися на ключові речі. Ми повинні бути єдині в розумінні того, що Україна — це найвища цінність для кожного громадянина України", — заявив він.

Читайте також: "Ми даємо Путіну захоплювати світ": експрем'єр звернувся до Європи і США

Популярні відео

Раніше Володимир Путін взяв участь у дискусійному клубі "Валдай", де у своїй промові заявив, що світовий порядок після другої світової війни був визначений трьома переможцями — СРСР, США та Великою Британією. Він зазначив, що тепер Росію багато хто намагається "списати з рахунків", але її не варто недооцінювати.

Джерело Україна 24 Теги