Не збиралися робити піар-акцію — Арахамія про поїздку "слуг народу" на Донбас

Давид Арахамія розповів, що депутати робили на Донбасі, і розвіяв чутки про поїздку

Не збиралися робити піар-акцію — Арахамія про поїздку "слуг народу" на Донбас

Після того як народні депутати від "Слуги народу" вирушили в робочу поїздку на Донбас, з'явилися чутки, що їх там обслуговувала тисяча військових. Цю інформацію прокоментував нардеп, голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Давайте розберемося, звідки ця цифра, і мені важко уявити, що таке обслуговують, ніхто нікого не обслуговував. По-друге, тисяча осіб — це майже бригада, нею можна обслуговувати, як ви говорите, або охороняти весь урядовий квартал з усіма міністрами і їх заступниками. Це абсолютно не відповідає дійсності", — заявив він.

Читайте також: Люди нам вдячні - "слуга народу" розповіла про поїздку на Донбас

Популярні відео

Арахамія розповів, як проходила поїздка.

"Ми купили квитки на потяг, кожен купував власним коштом. Потім ми приїхали в Костянтинівку, ніхто нікого не сповіщав узагалі, ніхто не збирався робити піар-акцію, але журналісти завжди знайдуть джерело інформації, і в поїзд набилося близько десятка журналістів, які все знімали, ми нікого не запрошували.

Коли ми приїхали, ми взагалі не знали, хто куди їде, в якому складі. Фактично нас передали в розпорядження Генштабу, і ми групами 5-10 осіб розосередилися по 2 секторах, де провели майже добу з хлопцями на передовій. Спілкувалися, не було ніякої цензури, камер. Мета — оцінити вживу і поспілкуватися, так би мовити, з кінцевим споживачем, тобто військовими, мирним населенням", — сказав він.

Раніше про поїздку нардепів на Донбас розповіла заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук.

Джерело Україна 24 Теги