Ночували в бліндажах: "слуга народу" розповіла деталі про поїздку на Донбас

Нардепка Євгенія Кравчук розповіла, які висновки робитимуть депутати після поїздки

Ночували в бліндажах: "слуга народу" розповіла деталі про поїздку на Донбас

Народні депутати від "Слуги народу" врушили у робочу поїздку на Донбас. Подробиці розповіла в ефірі каналу "Україна 24" нардепка від фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук.

"Практично всі були на різних точках на лінії фронту. Зараз, в умовах припинення вогню, це плюс-мінус безпечно. А до припинення вогню туди прилітало. Більшість ночувала у бліндажах, це спеціально викопані облаштовані ділянки, щоб перебувати там під час обстрілу. Я перебувала на території населеного пункту, у будинку, і це були суперумови. З приводу харчування ніхто не скаржився, нормальне забезпечення водою та продуктами. Це точно була не показуха, бо солдати були дуже відверті. Спілкувалися з цивільним населенням, поговорили з представниками Червоного Хреста", — сказала вона.

Читайте також: Люди нам вдячні - "слуга народу" розповіла про поїздку на Донбас

Популярні відео

Відповідаючи на запитання, що буде після цієї поїздки, Кравчук сказала:

"Ми проаналізуємо досвід усіх народних депутатів, зведемо в одну аналітику, і думаю, що розглянемо й на фракції, і в комітетах — з питань безпеки та оборони, соціальної політики в розрізі захисту прав ветеранів, і комітеті реінтеграції. Я ще хочу долучити комітет з питань інформаційної політики. Багато питань. Є речі, які можна вирішити на рівні постанов Кабінету міністрів, Міноборони, Генштабу, і є такі, які потребуватимуть законодавчого регулювання. Всі депутати, які там побували, уважно слідкуватимуть за бюджетом, який виділяється на оборону", — сказала вона.

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" народна депутатка від "Слуги народу" Ірина Верещук розповіла, що робоча поїздка депутатів у зону ООС допоможе їм у майбутньому приймати виважені рішення щодо перемир'я, амністії, статусу Донбасу та інших питань.

Джерело Україна 24 Теги