Люди нам вдячні - "слуга народу" розповіла про поїздку на Донбас

Мар'яна Безугла розповіла, що депутати особисто переконалися в тому, що провокацій з проросійської сторони стало менше

Люди нам вдячні - "слуга народу" розповіла про поїздку на Донбас

21 жовтня більш як 100 нардепів з фракції "Слуга народу" виїхали з дводенною робочою поїздкою на Донбас. Про те, як проходить візит, в ефірі каналу "Україна 24" розповіла депутатка Мар'яна Безугла.

"Був запит від колег, щоб була можливість на власні очі побачити ту ситуацію, яку ми маємо зараз на сході. Для мене як представника комітету з питань національної безпеки і оборони це менш екзотично, наш комітет постійно моніторить ризики й загрози. Втім це прекрасна можливість для колег, які займаються іншими напрямами, побачити й поспілкуватися з військовими, з місцевим населенням", - сказала нардепка.

Читайте також: Бувають обстріли - "слуга народу" розповів про приїзд на Донбас

Популярні відео

За словами Безуглої, українські військові не реагують на провокації з боку російських бойовиків.

"Наша група відвідала опорний пункт і військово-цивільну адміністрацію, місцеву школу, дитсадок. Подивилися, чи дотримуються режиму тиші, чи є провокації. Вони є, звичайно, втім наші військові тримаються на лінії розмежування, я побачила професійну реакцію, провокації були мінімальні. Ми з колегами ночували на взводному опорному пункті, потім відвідували прифронтові містечка для того, щоб поспілкуватися з місцевою адміністрацією", - сказала Безугла.

Вона зазначила, що у депутатів була можливість наочно переконатися, що закони, розроблені щодо армії, працюють.

"Я побачила, як працюють наші законопроєкти, які були прийняті, це доопрацьований про розвиток сержантсько-офіцерського складу. Якщо говорити про особистий досвід - я була керівником проєкту медреформи Збройних сил. Ми побачили, що через рік тут опікуються іншими питаннями, бойові медики існують, медичне командування працює, я в цьому особисто переконалася", - розповіла Безугла.

Читайте також: "Ще довго не повернемо": Гордон дав прогноз щодо Донбасу

За словами нардепки, режим припинення вогню дотримується з 27 липня.

"Школи фактично знаходяться під регулярними обстрілами, діти знають, як себе вести, ховалися в бомбосховищах, це було до весни 2020 року. Після запровадження режиму тиші вони не бачили жодного обстрілу з 27 липня, люди за це вдячні, це те, що вразило", - сказала Безугла.

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" народна депутатка від "Слуги народу" Ірина Верещук розповіла, що робоча поїздка депутатів у зону ООС допоможе їм у майбутньому приймати зважені рішення щодо перемир'я, амністії, статусу Донбасу та інших питань.

Джерело Україна 24 Теги