Безпека на виборах в Україні – в Авакова розповіли, для чого потрібна авіація

Уся правоохоронна система, крім виборів, працюватиме й за іншими напрямками, заявив Варченко

Безпека на виборах в Україні – в Авакова розповіли, для чого потрібна авіація

Радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Іван Варченко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про те, як правоохоронці забезпечать охорону правопорядку у день виборів 25 жовтня.

«Уся система органів МВС – а це Національна поліція, Національна гвардія, Держприкордонслужба, Державна міграційна служба та Державна служба надзвичайних ситуацій – зорієнтована на виконання завдань, які пов’язані з організацією і проведенням виборів, та забезпечення при цьому безпеки громадян, пов’язаних з цим процесом», - зазначив радник міністра.

Читайте також: Замах на кандидата у депутати - в Авакова дали коментар

Популярні відео

Він наголосив, що вся правоохоронна система, крім виборів, працюватиме й за іншими напрямками, за якими вона звично працює – захищатиме життя, здоров’я і майно громадян від злочинців, стежитиме за громадським порядком на вулицях.

«Понад 350 тис. співробітників (МВС – ред.) налаштовані на це. 20 одиниць вертолітної техніки й літаків також будуть залучені до цього процесу і за необхідності будуть готові виконати завдання чи то з забезпечення перекидання сил і засобів, чи то для порятунку людей, чи то для стеження за тими, чи іншими ситуаціями, за навколишньою обстановкою», - заявив Варченко.

Читайте також: "Загрожує повний хаос": експерт назвав проблему з місцевими виборами

21 жовтня заступник голови МВС Сергій Гончаров повідомив, що в регіонах створені оперативні резерви МВС для реагування на виклики й загрози, які можуть статися в рамках проведення виборів. Зокрема, планується залучити авіацію.

Раніше генеральна прокурорка Ірина Венедіктова закликала українців повідомляти правоохоронцям про випадки порушення виборчого законодавства на місцевих виборах.

Джерело Україна 24 Теги