Бувають обстріли - "слуга народу" розповів про приїзд на Донбас

Юрій Камельчук пояснив, як дотримуються режиму тиші в зоні ООС

Бувають обстріли - "слуга народу" розповів про приїзд на Донбас

Народний депутат від "Слуги народу" Юрій Камельчук в ефірі телеканалу "Україна 24" поділився враженнями від приїзду на Донбас. За його словами, в зоні ООС подекуди бувають обстріли, попри режим припинення вогню.

"Перше, настрій хлопців (військових – ред.) загалом позитивний. Вони перебувають у спокійному стані, вони радіють тому, що є режим тиші. Хоча, можна сказати, що в багатьох місцях пострілів не чути вже давно, але кожна точка, я не буду називати конкретику, від іншої відрізняється. В деяких, де лінія розмежування є вузькою – 100-400 метрів, там постріли все ще лунали й подекуди лунають, обстріли бувають", - повідомив нардеп.

Читайте також: "Ще довго не повернемо": Гордон дав прогноз щодо Донбасу

Популярні відео

Водночас нардеп додав, що в деяких місцях постріли "не чути вже дуже давно, і дехто з хлопців взагалі не знає, що таке обстріли".

"Другий висновок – всі, хто є тут, чудово розуміють, що це не вигадана історія, і чудово розуміють, що звідти не віддають наказу припиняти вогонь. І це залишається проблемою для України, яку треба вирішувати, зокрема дипломатичним шляхом", - додав він.

Читайте також: Жителі Донбасу мають бути "очищені" – Кравчук про заяву Зеленського

Як відомо, понад 100 народних депутатів з фракції "Слуга народу" вирушили на Донбас з робочою поїздкою на два дні.

Нардепка Роксолана Підласа в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла про цілі поїздки та про умови перебування.

Джерело Україна 24 Теги